Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Üste Çık
Hakkımızda

Toptan Kahve Satışı

Merhabalar,

Sage Coffee Roastery olarak yurtdışından en beğendiğimiz kahveleri getirip, İstanbul’da özenle kavurmaya çalışıyoruz. Her zaman en kaliteli kahveyi en uygun fiyatlarla sunmaya çalıştığımız bu yolda sürekli yeni insanlarla tanışıp kahve dostlukları kurmak en büyük tutkumuz.

Ofis, kafe veya yüklü kahve tüketimi olan alanınız mevcut ise hem tanışmak hem de sektör içinde işbirliği yapmak için formumuzu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Satış Talep Formu

  Toptan Kahve Satın Alımı ve Toptan Kahve Fiyat Almak

  İşletmeniz veya kendiniz için toptan kahve satın alırken dikkat etmeniz gerekenler ve toptan kahve satın alırken beklentilerinize karşın sizlere neler vaad ettiğimiz hakkında bilgilendirici bir makale hazırlamak istedik.

  Toptan Kahve Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

  İşletmeniz için toptan kahve satın alırken dikkat edilen genellikle kahve çekirdeklerinin uygun fiyatlı olması kadar kaliteli de olmasıdır.Toptan kahve satın alımında da perakende satın alımında olduğu gibi çok çeşitli kahveler vardır. Fazla kahve çeşidi olması tabiki çok daha fazla tat farklılıkları demektir. İşletmeniz için toptan kahve satın alırken öncelikle müşteri profilinizi  çok iyi tanımalı ve nasıl kahve çekirdeklerini beğendiklerini belirlemelisiniz. Bu araştırma işletmeniz için toptan satın aldığınız kahvenizin satılabilmesi için en önemli kriterdir. Sonuç olarak ne kadar uygun fiyata alırsanız alın satılmayan bir ürün işletmenize katkı sağlamayacaktır.

  Biz bu durum için toptan müşterilerimize farklı tatlarda kahve çekirdeği çeşitlerimizi anlatıyor ve tadım yapabilmeleri amacıyla numune gönderimi yapıyoruz.

  Tabiki çalışır halde olan müşteri profili oturmuş işletmeleriniz için toptan kahve satın alımında uygun fiyat daha da önemli bir hale gelir. Toptan kahve satın alım miktarı işletmeden işletmeye değişiklik gösterir. Bazı işletmeler aylık 20kg toptan kahve satın alımı yaparken bazen işletmeler aylık 200kg veya daha fazla toptan kahve satın alımı yapabilir. Biz, herhangi bir işletmenin aylık 5kg ve üzeri kahve satın alımını toptan olarak nitelendiriyoruz.

  Toptan Kahve Fiyat Teklifi

  Toptan kahve satışında fiyat listelerimiz toptan alım miktarınıza göre değişiklik gösterir. Aşağıda bulunan toptan kahve formumuzu doldurarak bizden toptan kahve fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Formu doldurduğunuzda bir süreç başlatırsınız. Yapacağımız değerlendirmenin ardından aylık tüketiminize uygun olarak hazırladığımız toptan fiyat teklifimizle birlikte sizinle iletişime geçeriz. Teklif yapabilmemiz için aylık toptan kahve tüketiminizin minimum 5kg olması gerekir. Toptan kahve tüketiminiz arttıkça bizim yapacağımız toptan fiyat teklifimiz de değişiklik gösterecektir.

  Fason Kahve Üretimi

  Fason kahve üretimi hakkında yine aşağıda bulunan toptan kahve kahve fiyat talep formumuzu doldurabilirsiniz. Fason kahve üretimi için doldurduğunuz toptan kahve fiyat talep formumuzda ” işletmeniz ” kısmına ” işletme isminiz (fason üretim)” şeklinde yazmanız gerekmektedir.

  Dilerseniz fason kahve üretimi hakkında bilgi almak ve şartlarımızı öğrenmek için info@sagecoffeeroastery.com mail adresimize mail gönderebilirsiniz.

  Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Kampanyası!
  This is default text for notification bar